linki Tu możesz pobrać najpopularniejsze pliki

KADU - alternatywa dla gg bez reklam Skype wersja 3.2.0.175 Winamp wersja 5.5.4.1 Miernik prędkości łącza i zasobów

Aktualności

UWAGA !! Z końcem 2017 roku ArtCom zakończył
działalność telekomunikacyjną
bottom corner

O firmie słów kilka

Telekomunikacja

Głównym profilem działalności ArtCom jest serwis urządzeń komputerowych.

Firma istnieje od 2006 roku ale właściciel z branżą związany jest od lat dziewięćdziesiątych. Przez ponad 11 lat ArtCom był dostawcą internetu drogą radiową w Grójcu i okolicach a 9 lat w Mogielnicy. Obecnie skupia się na pozostałych sektorach swojej działalności.Serwis elektroniki

ArtCom zajmuje się szeroko pojętą działalnością w zakresie serwisu i sprzedaży urządzeń elektronicznych i komputerowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie napraw i modernizacji sprzętu elektronicznego takiego jak radioodbiorniki samochodowe, CB-RADIO (killer Grójec), komputery i monitory. Nie boimy się naprawiać żadnej elektroniki a sam fakt, że można coś naprawić zamiast wyrzucać cieszy nas bardziej, niż ewentualny zarobek z tego tytułu.


Systemy zabezpieczeń

Zajmujemy się również projektowaniem, montażem i konfiguracją systemów zabezpieczeń takich jak telewizja przemysłowa (monitoring obiektów) w technologiach analogowych oraz IP a także systemów alarmowych zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i siedzibach firm czy przechowalniach.

bottom corner